IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kurucu Milli Eğitim Müdürümüz, 26 Dönem Akparti Milletvekili, 1999-2009 Yılları arası Belediye Başkanı olan Sn. Nurettin ARAS, 15 Temmuz Şehit ve Gaziler Derneği Başkanı Sn. Kamber GÜZELKAYA, Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI'ya hayırlı olsun ziyare
![Kurucu Milli Eğitim Müdürümüz, 26 Dönem Akparti Milletvekili, 1999-2009 Yılları arası Belediye Başkanı olan Sn. Nurettin ARAS, 15 Temmuz Şehit ve Gaziler Derneği Başkanı Sn. Kamber GÜZELKAYA, Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI'ya hayırlı olsun ziyare](/meb_iys_dosyalar/2021_08/05161838_DSC_0103.jpg)
Kurucu Milli Eğitim Müdürümüz, 26 Dönem Akparti Milletvekili, 1999-2009 Yılları arası Belediye Başkanı olan Sn. Nurettin ARAS, 15 Temmuz Şehit ve Gaziler Derneği Başkanı Sn. Kamber GÜZELKAYA, Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.