IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LİDER ÇOCUK TARIM KAMPI ÖĞRENCİLERİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN CIRIT’I ZİYARET ETTİLER

LİDER ÇOCUK TARIM KAMPI ÖĞRENCİLERİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN CIRIT’I ZİYARET ETTİLER                           Iğdır Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından, ilköğretim 4. sınıf öğrencilerine doğa bilinci ve çevre farkındalığı kazandırmak amacıyla düzenlenen etkinliğe katılan öğrenciler Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ı makamında ziyaret ettiler.
LİDER ÇOCUK TARIM KAMPI ÖĞRENCİLERİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN CIRIT’I ZİYARET ETTİLER

LİDER ÇOCUK TARIM KAMPI ÖĞRENCİLERİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN CIRIT’I ZİYARET ETTİLER

                          Iğdır Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından, ilköğretim 4. sınıf öğrencilerine doğa bilinci ve çevre farkındalığı kazandırmak amacıyla düzenlenen etkinliğe katılan öğrenciler Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ı makamında ziyaret ettiler.

 

               81 ilde düzenlenen "Lider Çocuk Tarım Kampı" programı kapsamında Kurtuluş İlkokulu 4. sınıf öğrencileri arasından seçilen 40 öğrenci gönüllü öğretmenler eşliğinde Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ı ziyaret ettiler.
     “ Lider Çocuk Tarım Kampı” gezi programı kapsamında Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ı ziyaret eden öğrenciler Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt ile sohbet ettiler. Daha sonra öğrencilere kitap veren Cırıt,”Yaz tatilini iyi değerlendirin bu kitapları okuyun.Alışveriş yaparken tarım ve gıda ürünlerinin   özelliğine dikkat edin.Doğayı sevin ,koruyun “dedi.
                09-11 Haziran tarihleri arasında Iğdır  Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce İlimizde düzenlenen  " Lider Çocuk Tarım Kampı "  etkinlikleri neticesinde çocuklara; "doğa bilinci ve çevre farkındalığı"  kazandırmak, "tarladan sofraya gıda üretim teknolojileri ve gıda güvenilirliği hakkında bilgi vermek", "tarımsal faaliyetleri tanıtmak ve sevdirmek", "doğal kaynakların korunmasının önemini kavramalarına yardımcı olmak", "etkinlik, deney, gezi ve gözlemlerle çocukların tarıma ilgisi çekilmek", amaçlandığı kaydedildi.

09-06-201609-06-201609-06-201609-06-2016

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.