IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LİSE MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI YAPILDI

                           LİSE MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI YAPILDI               Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,Iğdır’da bulunan lise müdürleriyle toplantı yaptı.               Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan toplantıda Tubitak projeleri, okulların genel durumu disiplin, konuları ele alındı.
   LİSE MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI YAPILDI

 

 

                                        LİSE MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI YAPILDI

              Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,Iğdır’da bulunan lise müdürleriyle toplantı yaptı.

              Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan toplantıda Tubitak projeleri, okulların genel durumu disiplin, konuları ele alındı.

              Toplantıda konuşan Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, lise müdürlerinden şeffaf, iletişime açık ,hoşgörülü,sevgi dolu ve çözüm odaklı bir yönetim anlayışı sergilemelerini istedi.
              Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt ,toplantıda, eğitimin niteliğini arttırmaya yönelik çalışmalar, Avrupa Birliği (AB) ve TÜBİTAK projeleri, öğrenci devamsızlıkları, dönem sonunda yapılacak ortak sınavlar, okullar arasında nakil ve geçişler, bursluluk işlemleri, okul disiplin olayları ve akademik çalışmalar gibi konuları ele aldıklarını söyledi.
               Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, okul müdürleri şeffaf, iletişime açık ve çözüm odaklı bir yönetim anlayışı sergilemeli, her yöneticinin kendi okulunu hem akademik hem sosyal anlamda ilgi odağı haline getirmek için çalışmalı. Makam odanızda oturmayınız. Öğretmen ve öğrencilerin arasında olunuz. Özellikle teneffüslerde okulunuzun her yerinde olunuz. Öğretmenlerinizle mesai arkadaşlarınızla diyalog içinde olarak sorunları varsa çözünüz. Öğrenci devamsızlığı konusunda hassas olun öğrenci velisine devamsızlığı anında bildirin.Değişen mevzuatları takip edin  Akademik başarılar ile  projeler konusuna da önem verin, AB ve TÜBİTAK projeleriyle yakından ilgilenin öğrencilerinizi her türlü yarışmalara etkinliklere katın.”dedi.

 11-02-201611-02-201611-02-201611-02-201611-02-201611-02-201611-02-2016

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.