IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEB VE TÜGVA PROTOKOL İMZALADI

  MEB VE TÜGVA PROTOKOL İMZALADI                   Iğdır İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Iğdır İl Temsilciliği Arasında Medeniyet ve Değerler Protokolü imzaladı.            
  MEB VE TÜGVA PROTOKOL İMZALADI

    MEB VE TÜGVA PROTOKOL İMZALADI

                 Iğdır İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Iğdır İl Temsilciliği Arasında Medeniyet ve Değerler Protokolü imzaladı. 

              Türkiye Gençlik Vakfı Genel Başkanı İsmail Emanet, Vakfın Iğdır İl Teşkilat Başkanı Ebubekir Öztürk ve Vakfın Ortaokul Koordinatörü Ali Ekber Kum,Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ı makamında ziyaret etti.

              Ziyarette,Müdür Cırıt;a vakıfla ilgili bilgi veren Emanet, TÜGVA’nın gençliğin sosyal,fiziksel, zihinsel, ruhsal ve manevi gelişimlerini önemseyen, bu yaklaşımlarla düşünen, tasarlayan ve hayatlarına temas eden bir misyon ile kendini  devamlı geliştiren, yenilikçi ve nitelikli insan oluşumuna katkı sağlamayı misyon edindiğini söyledi.

           Emanet,    TÜGVA’nın yapacağı çalışmalarda, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılabilecek işbirlikleri hususunda verimli bir görüşme gerçekleştirdiklerini ifade ederek, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’e teşekkür etti.

                Cırıt’ da milli ve manevi değerlerin önemine değinerek, gençlerin bu değerleri benimsemiş olarak yetişmesinin medeniyet inşasında sağlayacağı katkıya dikkat çekti.

                    Ziyarette, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik faaliyetler ve çeşitli organizasyonların gerçekleştirileceği;Medeniyet ve Değerler Protokolü,Milli  Eğitim Müdürü Hakan Cırıt ve TÜGVA Genel Başkanı İsmail Emanet tarafından imzalandı.

10-10-201610-10-201610-10-201610-10-201610-10-2016

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.