IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mehmet Murat İşler Sosyal Bilimler Lisesi 11/A sınıfı ve Rehber Öğretmenleri koordinesinde Sevgi Evlerinde kalan çocuklara yönelik Kent Ormanında yapılan "Kardeşim Benim"konulu sosyal faaliyet gerçekleştirildi.
![Mehmet Murat İşler Sosyal Bilimler Lisesi 11/A sınıfı ve Rehber Öğretmenleri koordinesinde Sevgi Evlerinde kalan çocuklara yönelik Kent Ormanında yapılan](/meb_iys_dosyalar/2022_05/15202453_photo5766969248697138157.jpg)
Mehmet Murat İşler Sosyal Bilimler Lisesi 11/A sınıfı ve Rehber Öğretmenleri koordinesinde Sevgi Evlerinde kalan çocuklara yönelik Kent Ormanında yapılan "Kardeşim Benim"konulu sosyal faaliyete İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Servet CANLI katılarak öğrencilerimiz ile zaman geçirdiler