IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

M.HÜSNÜ ÖZYEĞİN İLKOKULU BÜLTEN ÇIKARDI

   M.HÜSNÜ ÖZYEĞİN İLKOKULU   BÜLTEN ÇIKARDI                 Hüsnü M. Ozyegin İlkokulu “ Gülen Gözler “adlı etkinlik bültenin ilk sayısını çıkardı. 
   M.HÜSNÜ ÖZYEĞİN İLKOKULU   BÜLTEN ÇIKARDI

   M.HÜSNÜ ÖZYEĞİN İLKOKULU   BÜLTEN ÇIKARDI 

               Hüsnü M. Ozyegin İlkokulu “ Gülen Gözler “adlı etkinlik bültenin ilk sayısını çıkardı. 

              Bültenin yayın kurulunda yer alan okul rehber öğretmenleri Mihriban Verberi ve Zeynep Oğan” Gülen Gözler” adlı çalışmayı İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cirit’e   taktim ettiler..

           ” Gülen Gözler” adlı bültenin sonraki sayıları hakkında İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’e bilgi verdiler.

                İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt”te Gülen Gözler” isimli bülteni inceleyerek şunları söyledi:”Güzel bir çalışma olmuştur. Sizleri tebrik ediyorum. Çok güzel rengarenk bir bülten olmuş. Yayın kuruluna ve emeği geçen herkesi kutlarım. Hüsnü M. Ozyegin İlkokulu Iğdır’ımızın gözde okullarından biridir. Okullarımız bu tür dergi bülten çalışmaları yaparak kabiliyetli öğrencilerimiz de ortaya çıkarabilir.

              Bültende Öğretmenlerin makalelerinin, öğrencilerin deneme, şii, resim, kompozisyonların yanı sıra röportajların yer aldığı dergide okulda bir yıl boyunca yapılan faaliyetlerle ilgili fotoğraflara yer verildi.

Okul Müdürü Ergün Güvenal, bültenin girişine yazdığı yazıda  “Iğdır’ımızın en iyi ilkokullarından birisiyiz. Tecrübeli öğretim kadrosuyla ilimize kaliteli eğitim vermekteyiz. Okulumuzda eğitimin kalitesini artırmak, iyi bir eğitim ortamı oluşturmak için idarecisinden öğretmenine ve tüm çalışanları ile uyum içerisinde bir ekip çalışması gerçekleştirilmektedir. Bu çalışmalarımızla öncelikle huzurlu, disiplinli, temiz ve nezih bir eğitim ortamı oluşturmaya çalışıyoruz.. Hedeflerimizin gereği olarak öğrencilerimizin güçlü bir kişiliğe ve karaktere, hür ve bilimsel düşünme gücüne sahip, topluma karşı sorumluluk duyan; yapıcı, yaratıcı ve verimli kişiler olarak yetiştirmek en büyük idealimizdir. “dedi

      Çıkarılan dergi veli ve öğrenciler tarafından beğenildi.

13-01-201613-01-2016

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.