IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı                       Iğdır İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 94. yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

                      Iğdır İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 94. yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

               Cırıt, mesajında Tarih boyunca, destanlaşan ve tarihin dilinden düşmeyen zaferlerin mimarlığını yapan milletimizin bağımsızlık yolundaki azim ve kararlılığını göstermesi bakımından son derece önemli ve özel bir anlama sahip olan 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle, başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal olmak üzere,  kurtuluş ve bağımsızlık mücadelemizin fedakâr kahramanlarını, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, minnet ve  şükranla yâd ediyor; milletimizin birlik ve beraberliğinin önemli sembollerinden, tarihimizin dönüm noktalarından millî mücadelemizin ve bağımsızlığımızın taçlandırıldığı gün olan 30 Ağustos Zafer Bayramımızı en içten duygularımla kutluyorum.”görüşlerine yer verdi

                Hakan Cırıt,”94.  yıl önce dosta ve düşmana Türk milletinin yenilmezliğini ispat eden milletimiz 15 Temmuz darbe girişimine karşıda dik duruş sergileyerek ikinci bir kurtuluş zafer bayramını yaratmıştır. Ülkemizi içten ve dıştan yıkmak isteyen, kardeş kavgası çıkarmanın peşinde olan FETÖ,PKK,DAİŞ,  DHKP-C gibi terör örgütleri er geç döktükleri kanda boğulacak ülkemizi asla bölemeyeceklerdir.Zaferler yaratmaya alışık olan  Türk milleti  iç ve dış düşmanların ,terör örgütlerinin oyununu bozacak nice 30 Ağustoslar,15 Temmuzlar yaratacaktır bunu herkes böyle bilsin dedi.

 

 

 

 

 

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.