IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN CIRIT,MTSK SINAVINI DENETLEDİ

MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN CIRIT,MTSK SINAVINI DENETLEDİ                  Iğdır’da  MTSAS Motorlu Taşıt Sürü Sınavından (Yazılı sınav)   70 puan üzerinde alıp sınavı kazanan sürücü adayları için yapılan direksiyon sınavı cumartesi ve Pazar günü olmak üzere yapıldı.
MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN CIRIT,MTSK SINAVINI DENETLEDİ

MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN CIRIT,MTSK SINAVINI DENETLEDİ 

                Iğdır’da  MTSAS Motorlu Taşıt Sürü Sınavından (Yazılı sınav)   70 puan üzerinde alıp sınavı kazanan sürücü adayları için yapılan direksiyon sınavı cumartesi ve Pazar günü olmak üzere yapıldı.

     İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt sınavın sağlıklı yapılması adına denetimde bulundu.

            Sınav yapacak göreyvliler ve adaylar sabahın erken saatlerinde, ehliyet kursları  tarafından belirtilen direksiyon sınav noktalarında yerlerini alırken,  saat: 07.10 itibariyle sınavları gerçekleştirecek, öğretmenlerle  Şube Müdürü Sedat Bilir, başkanlığında toplantı yapıldı. 

            Sedat Bilir,  sınav yapacak görevlilere direksiyon sınavının sağlıklı bir şekilde yapılması adına sınav yapılacak güzergâh ve sınavda dikkat edilecek kurallar konusunda son kez bilgi verdi. Sınav yapacak başkan ve gözcülere, sınava girecek sürücü adaylarının listeleri teslim edildi. Saat: 8.10 itibariyle sınav başladı, her aday için 30 dakikalık zaman tanındı.

              Sınavın  başlamasıyla birlikte sınav yerine gelen İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt çalışma arkadaşlarıyla birlikte sınavın iş ve işleyişlerini denetledi.Hakan Cırıt, görevlilere ve kursiyerlere  kurallara herkesin uyması gerektiğini hakkeden kişinin kazanmasını sonuçta insan hayatının söz konusu olduğunu söyledi.

                Kursiyerlerin en çok park etmede hata yaptıkları ve elendikleri görüldü.

28-03-201628-03-201628-03-2016

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.