IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MÜFETTİŞLERİNDEN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

                         MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MÜFETTİŞLERİNDEN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET                                    Milli Eğitim Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığından Iğdır'a  Rehberlik amaçlı gelen Müfettişler, İl Milli Eğitim Müdürlüğü , Okullar  ile  tüm İlçe Milli Eğitim ve Milli Eğitime Bağlı Okul ve Kurumlarda yaklaşık 3 hafta süreyle Rehberlik çalışmalarını tamamladılar.                    
             MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MÜFETTİŞLERİNDEN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

                         MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MÜFETTİŞLERİNDEN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET                 

                  Milli Eğitim Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığından Iğdır'a  Rehberlik amaçlı gelen Müfettişler, İl Milli Eğitim Müdürlüğü , Okullar  ile  tüm İlçe Milli Eğitim ve Milli Eğitime Bağlı Okul ve Kurumlarda yaklaşık 3 hafta süreyle Rehberlik çalışmalarını tamamladılar.

                      Iğdır'da il genelinde okulları gezen Müfettişler  İl Milli Eğitim Müdürümüz  Hakan Gönen'i Maarif Müfettişler Grup Başkanı Mustafa Çınar başkanlığında ziyaret ederek Iğdır'dan ayrıldılar.            

                İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Gönen, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek müfettişlere başarılar diledi. Maarif Müfettişler Grup Başkanı Mustafa Çınar'da gösterdikleri ilgi ve ev sahipliğinden dolayı Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen'e teşekkür etti.

24-05-201924-05-201924-05-201924-05-201924-05-2019

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.