IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde Strateji Geliştirme Şubesi'nin Ar-Ge Birimi E-twinning koordinatörlüğünce düzenlenen etkinlikte, ilimizdeki öğretmenlere Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI tarafından teşekkür sertifikaları verildi.

Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde Strateji Geliştirme Şubesi'nin Ar-Ge Birimi E-twinning koordinatörlüğünce düzenlenen etkinlikte, ilimizdeki öğretmenlere Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI tarafından  teşekkür sertifikaları verildi.

Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde Strateji Geliştirme Şubesi'nin Ar-Ge Birimi E-twinning koordinatörlüğünce düzenlenen etkinlikte, ilimizde görev yapan öğretmenlere yönelik bir sunum gerçekleştirildi. "Benim Dünyam Çocuk Akademisi"nde düzenlenen bu sunumda, E-twinning platformu tanıtıldı ve platform üzerinde yürütülebilecek örnek projeler öğretmenlere aktarıldı. Öğretmenler, platformda proje geliştirirken dikkat etmeleri gereken önemli noktalar hakkında bilgilendirildi. Eğitimin bir diğer önemli ayağında, öğretmenlerin dijital çağın gerekliliklerine uyum sağlamaları ve derslerinde daha etkin bir şekilde kullanabilmeleri için Web 2.0 araçları ve yapay zeka uygulamaları hakkında kapsamlı bilgiler verildi. Bu eğitime katılan öğretmenlere Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI tarafından teşekkür sertifikaları verildi.

05-01-202405-01-202405-01-202405-01-2024

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.