IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE TOPLANTI

              MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE TOPLANTI              İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen,Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan müdür yardımcısı ve şube müdürleriyle koordinasyon iş birliği toplantısı yaptı.  
              MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE TOPLANTI

              MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE TOPLANTI

           İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen,Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan müdür yardımcısı ve şube müdürleriyle koordinasyon iş birliği toplantısı yaptı.

           Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda her hafta yapılan değerlendirme, koordinasyon ve yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişi toplantısında konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen,”Birinci yarıyılı sona eriyor. Yoğun bir çalışma dönemini geride bırakıyoruz. Eğitimde hiçbir aksama meydana gelmemiştir. İkinci dönemde de  görevimizi en iyi şekilde yapacağız. Okullara yaptığımız ziyaretler okul müdürü, öğretmen ve öğrencide memnunluk yaratmıştır. Amacımız Iğdır’da eğitimin kalitesini artırmaktır. Gerek LGS,gerekse Üniversite giriş sınavlarında Türkiye sıralamamızı yükseklere çıkartmamız lazım. İkinci dönem okullarda açılan yetiştirme kurslarına daha çok ağırlık verelim.”dedi.

            Toplantı daha sonra karşılık görüş ve yapılan çalışmalarla ilgili  değerlendirme ile sona erdi.

17-01-2019

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.