IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ ÖĞRETMENLERLE KUTLADI

                                MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ ÖĞRETMENLERLE KUTLADI                 Iğdır   İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Merkeze bağlı Hoşhaber köyü ilkokulunu ziyaret etti.       
             MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ ÖĞRETMENLERLE KUTLADI

             MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ ÖĞRETMENLERLE KUTLADI

                Iğdır   İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Merkeze bağlı Hoşhaber köyü ilkokulunu ziyaret etti.

                  Öğretmenler odasında öğretmenlerle  bir araya gelen Hakan Gönen, günün anısına yaş pasta keserek öğretmenlere  ikramda bulundu.

                  Müdür Hakan Gönen, “Huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşları olan, varlıklarıyla hayatın her alanında fedakarlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız, sonsuz sevgi ve hoşgörü ile yetiştirdikleri nesillerle geleceğimizin şekillendirilmesinde önemli rol oynamaktadır.Bu vesile ile bayan öğretmenlerimizin ve bütün kadınlarımızın günü kutlu olsun ”dedi.

                Okuldaki, bayan öğretmenlerde,” Bu özel günde vakit ayırarak okulumuzu ziyaret eden 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüzü kutlayan sayı müdürümüze teşekkür ederiz “dediler.

08-03-201908-03-201908-03-201908-03-201908-03-2019

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.