IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ARALIK İLÇESİNDEKİ LİSELERDE İNCELEMELERDE BULUNDU

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ARALIK İLÇESİNDEKİ LİSELERDE İNCELEMELERDE BULUNDU                      Iğdır’a bağlı Aralık ilçesindeki liseleri gezen İl Milli Eğitim Müdürü M.Murat Aydoğdu, öğrencilerin yaptığı çalışmaları inceleyerek öğretmenler ile bir toplantı gerçekleştirdi.
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ARALIK İLÇESİNDEKİ LİSELERDE İNCELEMELERDE BULUNDU

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ARALIK İLÇESİNDEKİ LİSELERDE İNCELEMELERDE BULUNDU

                     Iğdır’a bağlı Aralık ilçesindeki liseleri gezen İl Milli Eğitim Müdürü M.Murat Aydoğdu, öğrencilerin yaptığı çalışmaları inceleyerek öğretmenler ile bir toplantı gerçekleştirdi.

           Aydoğdu,  Aralık  Anadolu Lisesi,  Dilucu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , Aralık Kız Teknik ve Meslek Lisesini gezerek öğretmen, idareci ve öğrencilerle görüştü.Okullarda yaptığı konuşmada , eğitim konusunda yapılan son çalışmalar, önümüzdeki dönemlere ait planlamalar ve ilimizin eğitim konusunda gerçekleştirdiği gelişim hakkında bilgi verdi.  

                Aydoğdu,”Bir Eğitim ve öğretimin sonuna gelmiş bulunuyoruz. 2018-2019 eğitim ve öğretim için şimdiden okulları gezerek eksikleri tespit ediyoruz. Gelecek eğitim ve öğretim yılına eksiksiz olarak başlayacağız. Gelecek yıl için il genelinde tam gün eğitime geçeceğiz. Böylece eğitim de kalite daha çok artacaktır.”dedi.

04-06-201804-06-201804-06-201804-06-201804-06-2018

İrfan Caddesi Merkez IĞDIR - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.