IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Aydoğdu okulları gezmeye devam ediyor.

                    Milli Eğitim Müdürü Aydoğdu okulları gezmeye devam ediyor.             Iğdır il Milli Eğitim Müdürü M.Murat Aydoğdu, Okulların birinci yarıyıl tatiline girmesine az bir zaman kala okul gezilerini hızlandırdı.         
                    Milli Eğitim Müdürü Aydoğdu okulları gezmeye devam ediyor.

                    Milli Eğitim Müdürü Aydoğdu okulları gezmeye devam ediyor.

            Iğdır il Milli Eğitim Müdürü M.Murat Aydoğdu, Okulların birinci yarıyıl tatiline girmesine az bir zaman kala okul gezilerini hızlandırdı.

        Iğdır ve çevresindeki okulları teker teker gezip öğretmenleri ve öğrencileri dinleyen Iğdır il Milli Eğitim Müdürü M.Murat  Aydoğdu, tüm çocukların gerekli eğitimi görmeleri için yoğun mesai harcıyor.

         Eğitimle ilgili sorunları yerinde görmek öğretmen ve öğrencilerle sıcak temas içerisinde olmak, yaşanılan sorunlara pratik çözümler bulabilmek amacıyla okul ziyaretlerinde bulunan  Iğdır il Milli Eğitim Müdürü M.Murat Aydoğdu, Karakoyunlu ilçesi Ahmet Ali Dönmez  Anadolu Lisesine  yaptığı ziyarette sınıfları tek tek dolaştı, derslere iştirak ederek öğrencilerle sohbet etti. Ardından öğretmenlerle toplantı yapan Aydoğdu, eğitim öğretim ile ilgili ihtiyaç ve istekleri dinledi, gelen talep ve önerileri dinledikten sonra okulun tüm birimlerini gezip incelemelerde bulundu.

              Aydoğdu, idareci ve öğretmenlere yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ederek,”  Elimizden geldiğince tüm çocukların gerekli eğitimleri almalarını sağlayacağız” diye konuştu.

 

 14-01-201814-01-201814-01-201814-01-201814-01-2018

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.