IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Aydoğdu, okulları ziyaret etti

Milli Eğitim Müdürü Aydoğdu, okulları ziyaret etti                                İl Milli Eğitim Müdürü M. Murat Aydoğdu okul ziyaretlerine devam ediyor.         
Milli Eğitim Müdürü Aydoğdu, okulları ziyaret etti

Milli Eğitim Müdürü Aydoğdu, okulları ziyaret etti

                              İl Milli Eğitim Müdürü M. Murat Aydoğdu okul ziyaretlerine devam ediyor.

              Milli Eğitim Müdürü M. Murat Aydoğdu, Aralık  ilçesine bağlı  Babacan Ortaokulu, ile Karakoyunlu ilçesine bağlı Kerimbeyli İlk ve Ortaokulunu ziyaret ederek  öğrenci, öğretmen ve okul yöneticileriyle bir araya gelerek incelemelerde bulundu.

                         Eğitimle ilgili sorunları yerinde görmek öğretmen ve öğrencilerle sıcak temas içerisinde olmak yaşanılan sorunlara pratik çözümler bulabilmek amacı ile okul ziyaretlerinde bulunan Müdür Aydoğdu yaptığı ziyarette sınıfları tek tek dolaştı, derslere iştirak ederek öğrencilerle sohbet etti. Ardından öğretmenlerle toplantı yapan İl Milli Eğitim Müdürü Aydoğdu, karşılaşılan aksaklıklar ve uygulamalarla ilgili memnuniyet konularında istişarelerde bulundu, ihtiyaç ve istekleri dinledi, gelen talep ve önerileri büyük bir dikkatle dinledikten sonra okulların tüm birimlerini gezip incelemelerde bulundu.

 

                         Müdür M. Murat Aydoğdu, idareci ve öğretmenlere yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti. 

22-11-201722-11-201722-11-201722-11-201722-11-201722-11-201722-11-2017

İrfan Caddesi Merkez IĞDIR - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.