IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GÜZEL SANATLAR LİSESİNİ ZİYARET ETTİ.

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GÜZEL SANATLAR  LİSESİNİ ZİYARET ETTİ.              Iğdır Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Güzel sanatlar  Lisesini ziyaret etti.  
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GÜZEL SANATLAR  LİSESİNİ ZİYARET ETTİ.

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GÜZEL SANATLAR  LİSESİNİ ZİYARET ETTİ.

             Iğdır Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Güzel sanatlar  Lisesini ziyaret etti.

            Okul müdürü tarafından karşılanan  Milli eğitim Müdürü Hakan Cırıt ,okul hakkında bilgi alarak önce okulu gezdi sınıfları ve atölyeleri dolaşarak çalışmalar hakkında  bilgi alıp öğrencilerle sohbet etti.

             Sanat bir milleti millet yapan önemli etkenlerdendir diyen, Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,; “Güzel Sanatlar Lisemiz ilimizde bir ilk bu açıdan okulumuzu önemsiyoruz ve milli eğitim olarak her zaman desteklerimizi esirgemeyeceğiz. Lisemizin, sanata ve kültürümüze önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum” dedi.

             Resim ve müzik atölyelerini gezen Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, müzik atölyesinde; piyano, keman ve bağlama ile çalışma yapan öğrencilerin müzik resitalini dinledi, Resim çalışmalarını yerinde izledi.Bilgi aldı.

            Ardından öğretmenlerle bir araya gelen sorunlarını dinleyen  Cırıt,”Öğrencilerimizi çok iyi yetiştirin. Kabiliyetli öğrenciler olduğunu gördüm. İçlerinden geleceğin sanatçıları çıkabilir. Bu genç değerleri iyi değerlendirin ”dedi.


 

 14-01-201714-01-201714-01-201714-01-201714-01-201714-01-2017

İrfan Caddesi Merkez IĞDIR - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.