IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN CIRIT YENİ YILI ÖĞRENCİLERLE GEÇİRDİ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN CIRIT YENİ YILI ÖĞRENCİLERLE GEÇİRDİ              Iğdır  Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’, yeni yılı Milli Eğitim vakfı Anadolu Lisesi ve M.Murat İşler Sosyal Bilimler lisesinde yatılı kalan ve evlerinden uzak olan öğrencilerle kutladı.              
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN CIRIT YENİ YILI ÖĞRENCİLERLE GEÇİRDİ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN CIRIT YENİ YILI ÖĞRENCİLERLE GEÇİRDİ

             Iğdır  Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’, yeni yılı Milli Eğitim vakfı Anadolu Lisesi ve M.Murat İşler Sosyal Bilimler lisesinde yatılı kalan ve evlerinden uzak olan öğrencilerle kutladı.

              Öğrencilerle uzun süre sohbet eden Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, öğrencilere nasihatte bulunarak geride kalan bir yılın muhasebesini yapmalarını istedi.

                 Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, gençlerle yılda bir arada olmaktan son derece mutlu olduğunu belirterek şöyle konuştu: "Çünkü sizler evlerinizden, ailelerinizden uzakta öğrenim görüyorsunuz. Yeni yıla girerken sizleri yalnız bırakmak istemedik. Çünkü burada sizlerin anne ve babaları bizleriz. Yeni yılın tüm ülkemize mutluluk getirmesini gençlerimize başarı getirmesini diliyorum. Bildiğiniz gibi ülkemiz zorlu bir süreçten geçiyor. Ülkemiz sizlerden hizmet bekliyor. Çok çalışın başarılı olun ülkemize milletimize hizmet edin yüreğinizde hep vatan, millet bayrak sevgisi olsun"dedi.

 

               Öğrencilerde yeni yılda kendilerini yalnız bırakmayan beraber yemek yiyip sohbet eden Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt ,MEV okul Müdürü Naci Aydın’a Sosyal Bilimler lisesi müdürü Erol Aydemir’e  teşekkür ettiler.

01-01-201701-01-201701-01-201701-01-201701-01-201701-01-201701-01-2017

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.