IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’e duygulu veda

Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’e duygulu veda                 3 Yıldan beri Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü görevini başarılı bir şekilde sürdürürken tayini Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğüne çıkan Hakan Cırıt, okul ve İl Milli Eğitim Müdür yardımcısı ,şube müdürleriyle bir araya gelerek toplantı yaptı.
Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’e duygulu veda

Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’e duygulu veda

                3 Yıldan beri Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü görevini başarılı bir şekilde sürdürürken tayini Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğüne çıkan Hakan Cırıt, okul ve İl Milli Eğitim Müdür yardımcısı ,şube müdürleriyle bir araya gelerek toplantı yaptı.

                 Iğdır   Aras Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda  meslektaşlarıyla bir araya gelen Cırıt,”üç yıllık süre içerisinde çok sevdiğim Iğdır’a, siz değerli yönetici ve öğretmenlerle birlikte hizmet etmekten büyük mutluluk ve onur duyduğumu öncelikle ifade etmek istiyorum. üç yıl önce sizlerin bilgi birikimi, enerjisi ve çalışma heyecanına güvenerek sizlerin ve halkımızın bize olan inancıyla başladığımız bu görevde, sosyal adalet duygusu içerisinde doğru ve güzel olan işleri yapmaya hep gayret gösterdik. Bu amaç doğrultusunda da; tüm eğitim kurumlarının fiziki ve teknolojik altyapısını geliştirip nitelikli kurumlar haline getirmeye çalıştık. Öncelikle ikili öğretim yapan okullarımızı normal öğretime, sobalı ısınan okulları kaloriferli sisteme dönüştürmeye çalıştık.. Öğrencilerimizin ortaöğretime ve yüksek öğretime geçiş sınavlarındaki becerilerini artırmak düşüncesiyle eğitim projeleri hazırladık ve uyguladık. Sanatın ve sporun tüm dalları en üst düzeyde desteklenerek il ve Türkiye derecelerinin alınmasını sağladık. Iğdır’ın  eğitim öğretim hizmetlerindeki gelişim ve değişimin ve yakalanan başarının hız kesmeden sürdürüleceğine, en yakın gelecekte örnek gösterilen iller arasında yerini alacağına gönülden inanmaktayım. Bu duygu ve düşüncelerle yapılanlara desteklerinizden dolayı şahsım ve kurumum adına, bize güven ve destek veren tüm paydaş kurumlarımıza, anne-babalara ve özellikle tüm personellerimize teşekkür ediyorum. " dedi.

                  Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Koltukta otururken %100 sevilen bir idarecinin ayrılırken de %100´ü tarafından sevildiğini görmesi demek görevini başarı ile tamamlamış olduğumu göstermektedir. Hem hüzünlü ayrılıyorum, hem de buradaki resmi görerek mutlu oluyorum. Iğdır artık benim memleketim oldu, burada çok büyük dostluklar gördüm ve dostluklarımız devam edecek. Edirne de bir kardeşiniz olduğunu unutmayın kapım herkese açıktır. Hakkınızı helal edin ." Şeklinde konuştu.

                Milli Eğitim Müdür yardımcısı Murat Aydoğdu’da Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’e  Iğdır’da eğitime yaptığı katkılardan dolayı plaket verirken yaptığı konuşmada” Hakan bey İlimizde görev yaptığı süre içinde eğitime büyük katkılar sağlamıştır. Çok sevilen ve sayılan bir müdür ile çalıştığım için mutluyum. Ama görev değişikliği sebebi ile aramızdan ayrılıyor olması bizleri gerçekten üzüyor. Kendisine Iğdır’a yapmış olduğu başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor ve yeni görev yerinde de başarılar diliyorum." dedi.

 

                Milli Eğitim Müdürlüğü görevine Murat Aydoğdu vekalet edecek.

06-06-201706-06-201706-06-201706-06-201706-06-201706-06-201706-06-201706-06-201706-06-201706-06-201706-06-201706-06-201706-06-2017

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.