IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN CIRIT,ENGELLİ ÖĞRENCİNİN YAŞ GÜNÜNÜ KUTLADI.

 MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN CIRIT,ENGELLİ ÖĞRENCİNİN  YAŞ GÜNÜNÜ KUTLADI.                         Iğdır Milli eğitim Müdürü Hakan Cırıt ve Müdür yardımcısı Murat Aydoğdu  Iğdır özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Okulunu ziyaret etti.                       
 MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN CIRIT,ENGELLİ ÖĞRENCİNİN  YAŞ GÜNÜNÜ KUTLADI.

 MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN CIRIT,ENGELLİ ÖĞRENCİNİN  YAŞ GÜNÜNÜ KUTLADI.

                        Iğdır Milli eğitim Müdürü Hakan Cırıt ve Müdür yardımcısı Murat Aydoğdu  Iğdır özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Okulunu ziyaret etti.

                            Ziyaret sırasında engelli öğrenci   Haydar Yeşil (12)’in doğum gününü öğrenen   Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt    ve Müdür yardımcısı Murat Aydoğdu, doğum günü kutlamasına katılarak engelli öğrenci  Haydar yeşil’in doğum gününü kutlayarak hediye verdiler.

                      Iğdır Milli eğitim Müdürü Hakan Cırıt,”Doğum gününü kutluyorum. Nice mutlu yaşların olsun.Bu tür doğum günü etkinlikleri sık sık olmalıdır.Çünkü Engelli öğrencilerin kaynaşması, onların özgüvenlerinin artırılması, sosyal gelişim ve  paylaşma duygusunun gelişmesi, okul performanslarının artırılması, özel çocuklarımızın sadece Engelliler Günü’nde değil her zaman hatırlanıldığı ve değer verildiği bilincinin oluşmasını sağlıyor.”dedi.

 

          Milli eğitim Müdürü Hakan Cırıt, okul Müdürü Çetin Şeren’e bütün öğrencilere  doğum günü yapmalarını kendilerini de davet etmelerini söyledi.

22-11-201622-11-201622-11-201622-11-201622-11-2016

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.