IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN CIRIT,GECE KURSLARINI DENETLEDİ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN CIRIT,GECE KURSLARINI DENETLEDİ             Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğünce Iğdır il genelinde açılan destekleme ve yetiştirme kursları devam ediyor.
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN CIRIT,GECE KURSLARINI DENETLEDİ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN CIRIT,GECE KURSLARINI DENETLEDİ

            Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğünce Iğdır il genelinde açılan destekleme ve yetiştirme kursları devam ediyor.

            Sık sık destekleme ve yetiştirme kurslarını denetleyen İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,Şube müdürü Mehmet Tüzen ile birlikte Şehit Öğretmen Şevki Akgün ortaokulunda açılan akşam kurslarını denetlendi.

             İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, ve  Şube Müdürü Mehmet Tüzen denetledikleri kursta öğrenciler ve öğretmenlerle sohbet etti..            

                     İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,yaptığı konuşmada” Iğdır genelinde 15 bin öğrencimiz ücretsiz destekleme kurslarına devam ediyor. Hafta içi hafta sonu kursları yanında gece kursumuzda var. Öğrencisiyle birlikte  hazırladığı matematik projesiyle Türkiye 3. Sü olan Hasan Kıraç, hocamız  şimdi de okul müdürü Erkan Çiğdem´in girişimi ile gece etütleri ile öğrencilerle birebir ders çalışıyorlar. Bütün öğrencilerimiz kurslarımıza ücretsiz olarak katılabilir.”dedi.

           Okul müdürü Erkan Çiğdem,kurslarla ilgili olarak bilgi vererek Iğdır´da ortaokul düzeyinde bir ilk olan gece eğitimleri kapsamında; dezavantajı öğrencilere Matematik öğretmeni tarafından akşam 17:00-21:00 saatleri arasında eğitimler verilerek, öğrencilere ders çalışma ortamlarının sağlandığını  belirtti.

 

          Okul müdürü Erkan Çığdem, 2. Dönem kurs eğitmeni sayısı arttırılarak,  imkânsızlıkların eğitime engel olmaması için okul idaresi ve öğretmenlerimizle birlikte her türlü özveriyi göstereceğiz.  Bu projemize katılım için öğrenci velisinin okul idaresine yazılı başvurusu yeterlidir. Temennimiz bu çabalarımızın TEOG sınavına yansıyarak, en güzel sonuçlarla bizleri mutlu etmesidir. “dedi.

13-01-201613-01-201613-01-201613-01-2016

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.