IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,Melekli beldesinde okulları ziyaret etti

Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,Melekli beldesinde okulları ziyaret etti               Iğdır  İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, okul ziyaretlerine devam ediyor.               
Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,Melekli beldesinde okulları ziyaret etti

Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,Melekli beldesinde okulları ziyaret etti

              Iğdır  İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, okul ziyaretlerine devam ediyor.

                   Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Melekli beldesinde bulunan Melekli Şehit Er Aytekin Arslan ve Atatürk  ilkokulunu  ziyaret etti.

                 Eğitimle ilgili sorunları yerinde görmek öğretmen ve öğrencilerle sıcak temas içerisinde olmak yaşanılan sorunlara pratik çözümler bulabilmek amacı ile okul ziyaretlerinde bulunan Müdür Cırıt, yaptığı ziyarette sınıfları tek tek dolaştı, derslere iştirak ederek öğrencilerle sohbet etti.                   

             Ardından öğretmenlerle toplantı yapan İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, karşılaşılan aksaklıklar ve uygulamalarla ilgili memnuniyet konularında istişarelerde bulundu, ihtiyaç ve istekleri dinledi, gelen talep ve önerileri büyük bir dikkatle dinledikten sonra okulların tüm birimlerini gezip incelemelerde bulundu.

 

               Müdür Cırıt, idareci ve öğretmenlere yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti. 

10-05-2017

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.