IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN CIRIT,ÖĞRENCİLERLE YEMEK YEDİ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN CIRIT,ÖĞRENCİLERLE YEMEK YEDİ                Iğdır’a bağlı Tuzluca ilçesindeki Cumhuriyet Yatılı Bölge Ortaokulundaki öğrencilerle birlikte öğle yemeği yedi.  
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN CIRIT,ÖĞRENCİLERLE YEMEK YEDİ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN CIRIT,ÖĞRENCİLERLE YEMEK YEDİ

 

             Iğdır’a bağlı Tuzluca ilçesindeki Cumhuriyet Yatılı Bölge Ortaokulundaki öğrencilerle birlikte öğle yemeği yedi.
                  Cumhuriyet Yatılı Bölge Ortaokulunda incelemelerde bulunan Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, ve Milli Eğitim Müdür yardımcısı Murat Aydoğdu ,okulun mutfak kısmını denetlediler.

Burada öğrencilerle birlikte öğle yemeği de yiyen Hakan Cırıt,, Yatılı Bölge Ortaokulunun hem taşımalı ve yatılı olarak eğitim verdiğini ifade etti. Okulda yatılı eğitim gören öğrencilere günlük yemek verildiğini belirten Cırıt, okul mutfağının hijyen kurallarına son derece uygun olduğunun altını çizerek, burasının gerek eğitim kalitesi, gerekse idari anlamda başarılı bir okul olduğunu söyledi.
                Yemekte öğrencilerle sohbet eden onların hatırlarını soran Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,, onların beklentileri ve sorunları hakkında bilgi alarak, idarecilere gerekli talimatlar verdi.

Hakan Cırıt,öğrencilere nasihatte bulunarak şunları söyledi:”Devletimiz sizleri okutmak için her türlü imkanı kullanıyor. Sizlerde okuyun devletimize bayrağımıza, vatanımıza, milletimize layık evlatlar olarak yetişin. Unutmayın gelecek sizsiniz ülkemizi çağdaş medeniyetler  seviyesine  siz çıkaracaksınız.
                   Öğretmenlerle de toplantı yapan Cırıt, eğitimde etkili ve etken çalışmanın yapılabilmesi konusunda bilgi alışverişinde bulundu.

19-10-201619-10-201619-10-2016

 

 

İrfan Caddesi Merkez IĞDIR - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.