IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN CIRIT’TEN KÖY OKULLARINA ZİYARET

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN CIRIT’TEN KÖY OKULLARINA ZİYARET                    Iğdır  Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, beraberinde Müdür yardımcısı Murat Aydoğdu ve şube müdürü Yakup Alhan ile köy okullarını ziyaret etti.             
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN CIRIT’TEN KÖY OKULLARINA ZİYARET

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN CIRIT’TEN KÖY OKULLARINA ZİYARET

                  Iğdır  Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, beraberinde Müdür yardımcısı Murat Aydoğdu ve şube müdürü Yakup Alhan ile köy okullarını ziyaret etti.

             Hakan Cırıt , ve beraberindekiler Güllüce ve Mollakamer  köylerini ziyaret ederek ilk ve ortaokullarını gezdiler.

            Cırıt, köy okullarında sınıfları dolaşarak öğrencilerle ilgilendi.sohbet etti.Öğretmenlerin sıkıntılarını isteklerini dinleyerek yardımcı olacağını söyledi.

Ziyaretlerin ardından açıklamada bulunan Hakan Cırıt, "Köy okullarını dolaştık. Ziyaretlerde öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz ile bir araya geldik. Okullarımızı yerinde gördük.  Eksiklikler ve yapılacak çalışmalarla alakalı bilgi alışverişinde bulunduk. Bundan sonra da okulları ziyaret etmeye devam edeceğiz. Eksiklerimizi yerinde görüp gidermeye çalışacağız" dedi.


 

 17-10-201617-10-201617-10-201617-10-201617-10-2016

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.