IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen´den Yeni Yıl Mesajı

           Milli  Eğitim Müdürü Hakan Gönen´den Yeni Yıl Mesajı                     Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen ,yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı.
           Milli  Eğitim Müdürü Hakan Gönen´den Yeni Yıl Mesajı

    

                                Milli  Eğitim Müdürü Hakan Gönen´den Yeni Yıl Mesajı

                    Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen ,yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı.

 

               Hakan Gönen, mesajında şu görüşlere yer verdi:”Birbirinden güzel duygu, düşünce ve ümitlerle karşılayacağımız yeni yılın idarecilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, velilerimiz, ve tüm çalışanlarımız başta olmak üzere ülkemize, milletimize, sağlık, mutluluk, başarı, huzur ve esenlikler getirmesini diliyorum.”

           Gönen, 2019  yılının eğitim de başarılı bir yıl olması için ellerinden gelen çalışmayı yaparak Iğdır’ı daha yükseklere çıkaracağını belirterek şunları kaydetti:”  Sevinç ve Üzüntüleriyle birlikte bir yılı daha geride bırakıyoruz. Birbirinden güzel duygu, düşünce ve ümitlerle karşılayacağımız 2019 yılına gireceğimiz şu günlerde ümitlerimiz, heyecanlarımız, beklentilerimiz de yenileniyor. 2019 yılı için ise önümüze yepyeni hedefler koyuyoruz. Yeni yılda da Türk Millî Eğitimi’nin başarısı adına Iğdır’da  Millî Eğitim Müdürlüğü olarak şimdiye kadar taşıdığımız sorumluluğun bilinciyle, samimi ve gayretli bir şekilde görevimizi yerine getirmeye çalışıyoruz. Bundan sonraki süreçte de, sağlam iradeye sahip, eleştirel düşünebilen kendi kararlarını kendi alabilen Vatan, Millet, Bayrak bilincinin oluştuğu, nesiller yetiştirmek adına tam bir sorumluluk bilinciyle görevlerimizi yerine getirmeye devam edeceğiz.”

31-12-2018

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.