IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü, Kazancı Ortaokulunu ziyaret etti

Milli Eğitim Müdürü, Kazancı Ortaokulunu ziyaret etti                 Iğdır Milli Eğitim Müdürü M. Murat Aydoğdu , Merkeze bağlı Kazancı köy ilkokulunu ve Ortaokulunu ziyaret ederek sıkıntıları yerinde tespit etti.              
Milli Eğitim Müdürü, Kazancı Ortaokulunu ziyaret etti

Milli Eğitim Müdürü, Kazancı Ortaokulunu ziyaret etti

               Iğdır Milli Eğitim Müdürü M. Murat Aydoğdu , Merkeze bağlı Kazancı köy ilkokulunu ve Ortaokulunu ziyaret ederek sıkıntıları yerinde tespit etti.

              Beraberinde Şube Müdürü Yakup Alhan, ile Kazancı köy okullarını ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü M. Murat Aydoğdu’yu,Okul Müdürü Adil Gündoğdu ve Müdür yardımcısı Gökhan Toksöz,karşılayarak okul hakkında bilgi verdi.Aydoğdu,sınıfları tek tek gezerek sıkıntıları ve okul hakkında bilgi aldı.

              Öğrenciler ve öğretmenlerle sohbet eden Aydoğdu ,”Her hafta  merkez ve bağlı köylerdeki okulları devamlı ziyaret ettiğini belirterek, idarecilerin öğretmenlerin sorunlarını dinlediğini ve ortak çözüm için birlikte çalışma yürüttüklerini söyledi.                 

                    Eğitim ve öğretimde başarıyı arttırmak için okulları yakından takip ettiklerini belirten Aydoğdu, "Eğitimde aksayan yönleri gidermek bizim öncelikli işimizdir. Bugün yaptığımız ziyaretler sadece fiziki inceleme ziyaretleri olmadı. Aynı zamanda öğretmen arkadaşlarımızla görüşüp sorunları hakkında bilgiler aldık. Okulları dolaşıp eksiklikleri yerinde görmeye çalışarak fikir alışverişinde bulunuyoruz. Gelişimden ve değişimden haberdar olursak, çocuklarımızı geleceğe daha hazır vaziyette yetiştirmiş oluruz. İmkanlar dahilinde tüm sorunları çözmeye çalışacağız" dedi.

01-03-201801-03-201801-03-201801-03-2018

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.