IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ M.MURAT AYDOĞDU OKULLARI ZİYARET EDİYOR

                                              MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ M.MURAT AYDOĞDU OKULLARI ZİYARET EDİYOR                             İl Milli Eğitim Müdürü M.Murat Aydoğdu, okul ziyaretlerine devam ediyor. İl  Merkezine ,bağlı köy okullarını ziyaret ederek, denetlemeye başladı.
                        MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ M.MURAT AYDOĞDU OKULLARI ZİYARET EDİYOR

 

                                            MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ M.MURAT AYDOĞDU OKULLARI ZİYARET EDİYOR

                            İl Milli Eğitim Müdürü M.Murat Aydoğdu, okul ziyaretlerine devam ediyor. İl  Merkezine ,bağlı köy okullarını ziyaret ederek, denetlemeye başladı.

                           Köy okullarındaki eksikler ve yapılacaklar konusunda okul müdürleri ve öğretmenlerden bilgi aldı.

                Milli Eğitim Müdürü Müdürü M.Murat Aydoğdu, Merkeze bağlı Oba, Kasımcan,Kuzugüden ve Hakmehmet köyü ilkokullarını ziyaret ederek  öğrenci, öğretmen ve okul yöneticileriyle bir araya gelerek incelemelerde bulundu.  Okulla ilgili bilgi aldı.

 

                     Eğitimle ilgili sorunları yerinde görmek öğretmen ve öğrencilerle sıcak temas içerisinde olmak yaşanılan sorunlara pratik çözümler bulabilmek amacı ile okul ziyaretlerinde bulunduklarını belirten  Müdür Müdürü M.Murat Aydoğdu, yaptığı ziyarette sınıfları tek tek dolaştı, derslere iştirak ederek öğrencilerle sohbet etti. Ardından öğretmenlerle toplantı yapan İl Milli Eğitim Müdürü Müdürü M.Murat Aydoğdu, karşılaşılan aksaklıklar ve uygulamalarla ilgili memnuniyet konularında istişarelerde bulundu, ihtiyaç ve istekleri dinledi, gelen talep ve önerileri büyük bir dikkatle dinledikten sonra okulun tüm birimlerini gezip incelemelerde bulundu. Aydoğdu, idareci ve öğretmenlere yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti. 

05-10-201705-10-201705-10-201705-10-201705-10-2017

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.