IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ M.MURAT AYDOĞDU,ÖĞRENCİLERLE YEMEK YEDİ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ M.MURAT AYDOĞDU,ÖĞRENCİLERLE YEMEK YEDİ                        Iğdır il Milli Eğitim Müdürü M.Murat Aydoğdu, Milli Eğitim Vakfı Anadolu Lisesi öğrencileriyle birlikte öğlen yemeği yedi.
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ M.MURAT AYDOĞDU,ÖĞRENCİLERLE YEMEK YEDİ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ M.MURAT AYDOĞDU,ÖĞRENCİLERLE YEMEK YEDİ

                       Iğdır il Milli Eğitim Müdürü M.Murat Aydoğdu, Milli Eğitim Vakfı Anadolu Lisesi öğrencileriyle birlikte öğlen yemeği yedi.

            MEV Anadolu Lisesinde incelemelerde bulunan Iğdır il Milli Eğitim Müdürü M.Murat Aydoğdu, ,Milli Eğitim Müdür yardımcısı Ercan Budanur ve şube müdürleri Cevdet Parlar, Yakup Alhan ,okulun mutfak kısmını denetlediler.

                Burada öğrencilerle birlikte öğle yemeği de yiyen M.Murat Aydoğdu, Okulun yurdun da  kalıp, okulda eğitim gören ve taşımalı sistemden faydalanan  öğrencilere günlük yemek verildiğini belirtti.

                   Aydoğdu, okul mutfağının hijyen kurallarına son derece uygun olduğunun altını çizerek, burasının gerek eğitim kalitesi, gerekse idari anlamda başarılı bir okul olduğunu söyledi.

                 Aydoğdu,"YİBO’larda,yurtlarda ve taşımalı eğitimdeki öğrencilerimize verilen yemekler üzerinde daha hassas duruyoruz. Çünkü geleceğimiz olan çocuklarımızın daha sağlıklı beslenmeleri gerekir. Öğrencilerimizin beslendikleri ortamları, yedikleri yemekleri inceledik. Hatta onların yanında onlarla beraber yemek yedik. Öğrencilerimizin sağlıklı ve temiz ortamlarda, kontrollü gıdalarla beslendiğini görmek bizleri mutlu etti" dedi.
                Yemekte öğrencilerle sohbet eden onların hatırlarını soran  Iğdır il Milli Eğitim Müdürü M.Murat Aydoğdu,, onların beklentileri ve sorunları hakkında bilgi alarak, idarecilere gerekli talimatlar verdi.

                      Aydoğdu,öğrencilere nasihatte bulunarak şunları söyledi:”Devletimiz sizleri okutmak için her türlü imkanı kullanıyor. Sizlerde okuyun devletimize bayrağımıza, vatanımıza, milletimize layık evlatlar olarak yetişin. Unutmayın gelecek sizsiniz ülkemizi çağdaş medeniyetler  seviyesine  siz çıkaracaksınız. 
                   Öğretmenlerle de toplantı yapan Aydoğdu, eğitimde etkili ve etken çalışmanın yapılabilmesi konusunda bilgi alışverişinde bulundu.

17-01-201817-01-201817-01-201817-01-201817-01-201817-01-2018

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.