IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SOSYAL BİLİMLER LİSESİNİ ZİYARET ETTİ.

  MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SOSYAL BİLİMLER LİSESİNİ ZİYARET ETTİ.              Iğdır Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Mehmet Iğdır Mehmet Murat İşler Sosyal Bilimler Lisesini ziyaret etti.         Okul müdür vekili  Erol Aydemir tarafından karşılanan Cırıt, okul müdürünün odasında genel bilgiler aldıktan sonra okulu gezdi ve öğretmenler odasında öğretmenlerle sohbet etti.                                   
 MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SOSYAL BİLİMLER LİSESİNİ ZİYARET ETTİ.

 

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SOSYAL BİLİMLER LİSESİNİ ZİYARET ETTİ.

             Iğdır Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Mehmet Iğdır Mehmet Murat İşler Sosyal Bilimler Lisesini ziyaret etti.

        Okul müdür vekili  Erol Aydemir tarafından karşılanan Cırıt, okul müdürünün odasında genel bilgiler aldıktan sonra okulu gezdi ve öğretmenler odasında öğretmenlerle sohbet etti.                       

            Cırıt,Anadolu ,Sosyal bilimler ve fen bilimleri öğrencilerinden büyük başarılar beklendiğini ve bu öğrencilere kaynaklık eden öğretmenlerin de olağanüstü gayret göstermeleri gerektiğini belirtti.

          Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, sınıfları da gezerek öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilere içlerinde yazar olup olmadığını ve en son okudukları kitapları sorarak,   bu okulun pek çok yazar ve şair yetiştirebileceğini söyledi.

 

                Hakan Cırıt, öğrencilere bol bol okumalarını, öğrencilik hayatları bittiğinde okumak için daha az zamanları kalacağını söyleyerek, sınıftan ayrılmadan önce bir istekleri olup olmadığını sordu ve başarılar diledi.

 

14-01-201714-01-201714-01-2017

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.