IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SUVEREN KÖYÜNDEKİ OKULLARI ZİYARET ETTİ.

                                                                 MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SUVEREN KÖYÜNDEKİ OKULLARI ZİYARET ETTİ.                İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen ve İnşaat ve Emlak Şubesinden Sorumlu Şube Müdürü Hüseyin Kıran İle birlikte  Merkeze bağlı Suveren köyünde bulunan İlk,Orta ve İmam Hatip Orta okullarını ziyaret etti.        
                MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SUVEREN KÖYÜNDEKİ OKULLARI ZİYARET ETTİ.

                                                               MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SUVEREN KÖYÜNDEKİ OKULLARI ZİYARET ETTİ.

               İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen ve İnşaat ve Emlak Şubesinden Sorumlu Şube Müdürü Hüseyin Kıran İle birlikte Merkeze bağlı Suveren köyünde bulunan İlk,Orta ve İmam Hatip Orta okullarını ziyaret etti.

                Okullarda incelemelerde bulunan öğrenci ve öğretmenlerle sohbet eden Müdür Gönen, Okul idarecilerinden okul ve öğrencilerin devamsızlık, başarı durumu hakkında bilgi aldı.Daha sonra öğretmenler odasında tanışma toplantısı düzenleyerek öğretmenlerle sohbet etti.

           Gönen,”Merkeze yakın bir durumda olan ve Üniversitemizin yanındaki okulumuzda başarılı öğrenciler yetiştirin. Üniversitemizi gezdirerek öğrencileri okumaya özendirin teşvik edin. Bol bol kitap okutun. Okuyan bir nesil başarıyı yakalar.Kapım herkese açıktır. Öğretmenlerimizin huzurlu bir ortamda çalışması demek başarımızın yüksek olması demektir.”Başarılar dilerim.”dedi.          


              14-03-201914-03-201914-03-2019  

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.