IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TEOG 1.DE DERECE YAPANLARI ÖDÜLLENDİRDİ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TEOG 1.DE DERECE YAPANLARI ÖDÜLLENDİRDİ                 Iğdır’ın Tuzluca İlçesinde   2015 TEOG 1. Dönem sınavında dereceye giren öğrenciler İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ı  ziyaret etti.
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TEOG 1.DE DERECE YAPANLARI ÖDÜLLENDİRDİ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TEOG 1.DE DERECE YAPANLARI ÖDÜLLENDİRDİ

                Iğdır’ın Tuzluca İlçesinde   2015 TEOG 1. Dönem sınavında dereceye giren öğrenciler İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ı  ziyaret etti.

         Ziyarete İlçe Milli Eğitim Müdürü Latif Oğur, şube müdürü Ahmet Özkaplan,TEOG sınavında başarılı olan okul müdürleri öğrenciler  de katıldı.

           İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,  sınavda üstün performans sergileyen öğrencilerle bir süre sohbet etti.

         Cırıt, yaptığı konuşmada,”Dersleriniz  çok iyi çalışın 2. Teog sınavında da aynı başarıyı gösteriniz. 120 tam soru yapan her öğrenciye bir çeyrek altın vereceğim. Yeter ki siz çalışın tam puan alın. Başarınızı arttırmak ve iyi okullara gitmeniz için il genelinde projeler yürütüyoruz. Bizler sizleri fen liselerine gönderebilirsek, en büyük mutluluğumuz bu olur. Sizler fen lisesine giderseniz hayatınızı da garanti altına almış olursunuz ve ondan sonrada istediğiniz mesleğe de girebilirsiniz, hayatınız da kurtulmuş olur. Bu fırsatları iyi değerlendirerek derslerinize çalışınız. Sizlerin sorumluluğunuz var aileniz, öğretmenleriniz sizleri en iyi şekilde yetiştirmek için çalışıyor. Sizler geleceğimizsiniz. Bu güzel vatanımız, milletimiz sizlerden hizmet bekliyor. Vatanınıza milletinize, bayrağınıza, dininize sevgi dolu gençler olarak yetişiniz. Başarınızın devamlı olmasını temenni ediyorum. Önemli olan zirveye çıkmak değil, zirvede kalabilmektir. Başarı, ancak süreklilik gösterdiğinde anlam kazanır” diyerek çalışma disiplininden kopmamalarını istedi.

            Cırıt, öğrencileri, öğretmenleri, idarecileri başarılarından dolayı tebrik ederek, öğrencilere çeşitli hediyeler verdi ve bundan sonraki eğitim -öğretim hayatında da başarılı çalışmalarının devamını diledi.

 

                İlçe Milli Eğitim Müdürü Latif Oğur,’da Teog 1 de başarılı olan öğrencilerimize Motivasyonu artırma gezisi düzenledik. Sinemaya gittik toplu yemek yedik. Milli Eğitim Müdürümüz ziyaret ettik.Daha sonra Haydar Aliyev Fen Lisesine gidip okulu ziyaret edip öğrencilerimize tanıtacağız.”dedi. 

02-03-201602-03-201602-03-201602-03-201602-03-2016

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.