IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TUZLUCA İLÇESİNDE OKULLARI DENETLEDİ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TUZLUCA İLÇESİNDE OKULLARI DENETLEDİ                 Iğdır İl Milli eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Tuzluca ilçesinde üç okul denetledi.             Tuzluca ilçesinde bulunan 100. Yıl Lisesi ve Pansiyonunu gezen Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Okul Müdürü Turgay Otay’dan okul hakkında bilgi aldı.              Daha sonra Öğretmenlerle bir araya gelen Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, onlarla sohbet ederek sorunlarını dinledi. Ardından Öğretmenlerden okulda hafta sonu öğrencilere verilen destekleme kurs hakkında bilgi aldı.
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TUZLUCA İLÇESİNDE OKULLARI DENETLEDİ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TUZLUCA İLÇESİNDE OKULLARI DENETLEDİ

                Iğdır İl Milli eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Tuzluca ilçesinde üç okul denetledi.

            Tuzluca ilçesinde bulunan 100. Yıl Lisesi ve Pansiyonunu gezen Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Okul Müdürü Turgay Otay’dan okul hakkında bilgi aldı.

             Daha sonra Öğretmenlerle bir araya gelen Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, onlarla sohbet ederek sorunlarını dinledi. Ardından Öğretmenlerden okulda hafta sonu öğrencilere verilen destekleme kurs hakkında bilgi aldı.

         İl Milli Eğitim Müdürü  Hakan Cırıt, sınıflara girerek  öğrencilerle bir süre sohbet etti.Öğrencilere, nasihat eden Cırıt,” ’’Başarıya giden yol  planlı ve programlı çalışmaktan geçer.Bunun için Planlı programlı bir şekilde hedefinizi belirleyerek ders çalışacaksınız. Sizler bizim geleceğimizsiniz çok iyi yetişmeniz gerekir. Bunun için derslerinize iyi çalışacaksınız. bu vatana, bayrağa,millete ,anne ve babanıza layık başarılı bir öğrenci olacaksınız.Sizlere güveniyorum.”dedi.

                İl Milli Eğitim Müdürü  Hakan Cırıt,  100. Yıl Lisesini ziyaretin ardından Kurtuluş Ortaokulu ve  Şehit Üsteğmen Hakan Özkaner Ortaokulunu gezerek okul müdürlerinden. Okullardaki eksik ve sıkıntılar hakkında bilgi aldı. Eksiklerin imkânlar ölçüsünde ele alınarak çözüleceğini belirtti.

 

               Ziyaretlere Şube Müdürü Hüseyin Kıran  eşlik etti.

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.