IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Bilim ve Sanat merkezi öğrencilerini kabul etti.

                                                 Milli Eğitim Müdürümüz Bilim ve Sanat merkezi  öğrencilerini kabul etti.                SIFIR ATIK? Projesi Çevre Beratı Ödülü kazanan  Bilim ve Sanat Merkezi  öğretmen ve öğrencileri  Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Gönen?i makamında  ziyaret  etti.      
              Milli Eğitim Müdürümüz Bilim ve Sanat merkezi öğrencilerini kabul etti.

                                                Milli Eğitim Müdürümüz Bilim ve Sanat merkezi  öğrencilerini kabul etti.

                  SIFIR ATIK? Projesi Çevre Beratı Ödülü kazanan  Bilim ve Sanat Merkezi  öğretmen ve öğrencileri  Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Gönen?i makamında  ziyaret  etti.

                  Milli Eğitim Bakanlığı?nın Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile birlikte yürüttüğü ?Sıfır Atık? projesi kapsamında, ülkemiz genelinde örnek çalışmalar yapan 1000 okul arasından ülke geneli 40 okulun kazandığı Çevre Beratı ödülünü  İlimizden almaya hak kazanan Bilim ve Sanat Merkezi Öğretmenleri ve öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen?i makamında ziyaret etti.

              Iğdır Bilim ve Sanat merkezi idareci, öğretmen ve öğrencilerini makamında kabul edip tebrik eden Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Gönen ,?Sizleri kutluyorum. İlimize güzel bir ödül kazandırdınız. Bu konuda daha çok duyarlı olalım ve günlük hayatımızda da uygulayalım. Çevremizi temizlik konusunda uyaralım.?dedi.

  

09-05-2019

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.