IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HAKAN GÖNEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI YAPTI

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HAKAN GÖNEN  İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI YAPTI              İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Gönen ,Tuzluca İlçe Milli Eğitim Müdürü Turgay Otay, Karakoyunlu ilçe Milli Eğitim Müdürü Cabbar Turan ve Aralık İlçe Milli Eğitim Müdürü  Nesim Göksu ile Milli Eğitim Müdürlüğünde aylık değerlendirme toplantısı yaptı.       
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HAKAN GÖNEN  İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI YAPTI

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HAKAN GÖNEN  İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI YAPTI

             İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Gönen ,Tuzluca İlçe Milli Eğitim Müdürü Turgay Otay, Karakoyunlu ilçe Milli Eğitim Müdürü Cabbar Turan ve Aralık İlçe Milli Eğitim Müdürü  Nesim Göksu ile Milli Eğitim Müdürlüğünde aylık değerlendirme toplantısı yaptı.

                    Toplantıda yapılan çalışmalar, öğrencilerin başarı durumları,yaz ayında yapılması gereken çalışma,onarım okulların eksikleri yeni öğretim yılına okulların hazırlanması konuları ele alındı.

        Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen,"Bu sene başarılı bir yıl geçirdik. Türkiye sıralamasında LGS de başarımız yükseldi.   Başarımızı Önümüzdeki Öğretim yılında daha ileri seviyeye çıkaracağız. Bunu hep beraber yapacağız Okullarımız 2019-2020 Eğitim ve öğretim yılına şimdiden hazır hale gelmelidir. Her ilçe çalışmalarını bu şekilde yürütsün eksikleri gidersin "dedi.

 10-07-2019

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.