IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HÜRRİYET İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ

                                                MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HÜRRİYET İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ            Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, Şube Müdürü Hüseyin Kıran ile birlikte Merkez Hürriyet İlk Okulunu Ziyaret Etti.                  
                    MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HÜRRİYET İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ

                    MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HÜRRİYET İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ

           Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, Şube Müdürü Hüseyin Kıran ile birlikte Merkez Hürriyet İlk Okulunu Ziyaret Etti.

                  Okul Müdürü Yasin küçükseymen tarafından karşılanan Müdürümüz Hakan Gönen, Okulun fiziki yapısını bahçede yapılan çiçek bahçesini  inceledi.

                     Okul Müdürü Yasin küçükseymen,yaptıkları bahçe hakkında şu bilgileri verdi:"  Okul bahçemizi çiçeklendirerek oluşturduğumuz yeşil alanımızın etrafına yapmak istediğimiz bahçe çitini, sıfır maliyet ile atıl durumda bulunan hurda demirlerden kaynak yaparak oluşturduk. Yapmış olduğumuz bu çalışmada kaynak ve montaj islerini Sosyal Bilgiler öğretmenimiz yaptı.  Sıfır maliyetle her okula örnek olabilecek bir bahçe ortaya çıkardık "dedi.

                         İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Gönen'de " Güzel bir çalışma yaparak atık demirleri kullanmışsınız emeği geçen herkese teşekkür ederim."dedi

                             İl Milli Eğitim Müdürümüz  Hakan Gönen, okulu gezdikten sonra öğretmenlerle tanışma toplantısı yaptı.

                 Gönen,"Öğrenci sayılarınız  en iyi eğitimi vermeye uygun. Çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirelim. İlkokul eğitimin temelidir. Başarılı kabiliyetli öğrencilerimizi kabiliyetlerine göre yönlendirelim. Bilim sanat merkezimiz var. Oradan faydalansınlar.Velilerle sürekli iş birliği içinde olun "şeklinde konuştu.

22-05-201922-05-201922-05-201922-05-201922-05-201922-05-201922-05-2019

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.