IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek mesleki çalışma programına katılan öğretmenlerimiz ile bir araya geldi
![Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek mesleki çalışma programına katılan öğretmenlerimiz ile bir araya geldi](/meb_iys_dosyalar/2020_08/26141849_DSC_0237.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek mesleki çalışma programına katılan öğretmenlerimiz ile bir araya geldi.