IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aziz GÜN, İnönü Ortaokulu, Fatih Sultan Mehmet İlkokulu ve Anaokulu ile Iğdır Anaokulu'nu ziyaret ederek Okul idarecilerinden okullarımız hakkında bilgiler aldı.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aziz GÜN, İnönü Ortaokulu, Fatih Sultan Mehmet İlkokulu ve Anaokulu ile Iğdır Anaokulu'nu ziyaret ederek Okul idarecilerinden okullarımız hakkında bilgiler aldı.](/meb_iys_dosyalar/2024_07/05110201_11.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aziz GÜN, İnönü Ortaokulu, Fatih Sultan Mehmet İlkokulu ve Anaokulu ile Iğdır Anaokulu'nu ziyaret ederek Okul idarecilerinden okullarımız hakkında bilgiler aldı.