IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aziz GÜN, inşaat yapımı tamamlanmak üzere olan Uygulama Alanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret ederek okul idarecilerinden bilgiler aldı.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aziz GÜN, inşaat yapımı tamamlanmak üzere olan Uygulama Alanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret ederek okul idarecilerinden bilgiler aldı.](/meb_iys_dosyalar/2024_07/04143135_22.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aziz GÜN, inşaat yapımı tamamlanmak üzere olan Uygulama Alanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret ederek okul idarecilerinden bilgiler aldı.