IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aziz GÜN, Pazar Günü yapılacak olan Liselere Geçiş Sistemi ( LGS ) sınavının yapılacağı merkez ve ilçelerimiz sınav merkezlerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aziz GÜN, Pazar Günü yapılacak olan Liselere Geçiş Sistemi ( LGS ) sınavının yapılacağı merkez ve ilçelerimiz sınav merkezlerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2024_06/01165241_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aziz GÜN, Pazar Günü yapılacak olan Liselere Geçiş Sistemi ( LGS ) sınavının yapılacağı merkeze bağlı okullarımız ve ilçelerimiz ( Karakoyunlu - Aralık ) sınav merkezlerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.