IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aziz GÜN, Şehit Emin Güner A.i.H.L' de Cumhuriyetimizin 100. Yılında 100. Deneme Sınavı parolası ile yola çıkan okulumuzun 100. deneme sınavı etkinliğine katıldı.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aziz GÜN, Şehit Emin Güner A.i.H.L' de Cumhuriyetimizin 100. Yılında 100. Deneme Sınavı parolası ile yola çıkan okulumuzun 100. deneme sınavı etkinliğine katıldı.](/meb_iys_dosyalar/2024_06/05134005_11.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aziz GÜN, Şehit Emin Güner A.i.H.L' de Cumhuriyetimizin 100. Yılında 100. Deneme Sınavı parolası ile yola çıkan okulumuzun 100. deneme sınavı etkinliğine katıldı.