IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hakan GÖNEN Anaokulu Müdürleri ve İlkokulu Müdürleri ile Toplantı Yaptı.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hakan GÖNEN Anaokulu Müdürleri ve İlkokulu Müdürleri ile Toplantı Yaptı.](/meb_iys_dosyalar/2019_12/16163958_DSC_0002.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hakan GÖNEN merkeze bağlı ilkokul ve ortaokul müdürleri ile Eğitim-Öğretim bilgilendirme toplantısı yaptı. Toplantıda Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hakan GÖNEN eğitim-öğretim faaliyetleri ve akademik başarı hakkında okul müdürlerinden bilgi aldı.