IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hakan GÖNEN başkanlığında Okul Müdürlerimizin katılımı ile "Okullarımızda Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyon Önleme" konulu online toplantı yapıldı.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hakan GÖNEN başkanlığında Okul Müdürlerimizin katılımı ile](/meb_iys_dosyalar/2020_08/12175331_photo5881947537550718312.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hakan GÖNEN başkanlığında Okul Müdürlerimizin katılımı ile "Okullarımızda Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyon Önleme" konulu online toplantı yapıldı.