IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hakan GÖNEN İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı Yapılan Okulları Ziyaret Etti.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hakan GÖNEN İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı Yapılan Okulları Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2020_09/05130317_DSC_0008.jpg)
İlimiz Merkez ve İlçelerinde 05/09/2020 tarihinde yapılan İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavına 214 sınav salonunda 3989 öğrencimiz katılmıştır. İl Merkezi ve İlçelerimizde bulunan 20 okulumuzda yapılan sınav sorunsuz şekilde tamamlanmıştır.