IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hakan GÖNEN'in 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hakan GÖNEN'in 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2019_12/31173723_1.jpg)
Hayatımızın ilk öğretmeni olan annelerimiz başta olmak üzere, Doğumdan ölüme hayatımızın her alanına değer katan, sonsuz sevgisi, özverisi ve fedakarlığı ile en kıymetli varlığımız olan; Gücüyle, duruşuyla, herkese yetecek sevgisiyle geleceğimizin gerçek mimarları tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.
Hakan GÖNEN
Milli Eğitim Müdürü