IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Server CANLI , "Kütüphanesiz Okul Kalmayacak" projesi kapsamında bu hafta sonu tamamlanacak olan kütüphanelerimizin donatım malzemelerinin yapıldığı atölyeyi ziyaret etti.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Server CANLI ,](/meb_iys_dosyalar/2021_11/30155559_DSC_0262.jpg)
"Kütüphanesiz Okul Kalmayacak" projesi kapsamında bu hafta sonu tamamlanacak olan kütüphanelerimizin donatım malzemelerinin yapıldığı atölyeyi ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.