IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, 12-15 Mayıs tarihlerinde İstanbul'da düzenlenen Kick-Boks Dünya Kupası Müsabakalarında 52 Kg'da şampiyon olan Besti Aydeniz MTAL öğrencimiz Kader ÖDÜN'e kupasını ve hediyesini takdim etti.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, 12-15 Mayıs tarihlerinde İstanbul'da düzenlenen Kick-Boks Dünya Kupası Müsabakalarında 52 Kg'da şampiyon olan Besti Aydeniz MTAL öğrencimiz Kader ÖDÜN'e kupasını ve hediyesini takdim etti.](/meb_iys_dosyalar/2022_06/09181856_DSC_0007.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, 12-15 Mayıs tarihlerinde İstanbul'da düzenlenen Kick-Boks Dünya Kupası Müsabakalarında 52 Kg'da şampiyon olan Besti Aydeniz MTAL öğrencimiz Kader ÖDÜN'e kupasını ve hediyesini takdim etti.