IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, 14 Kasım Iğdır' ın Kurtuluşu için düzenlenen Koro Gösterisi kapsamında emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize Teşekkür Belgelerini takdim etti.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, 14 Kasım Iğdır' ın Kurtuluşu için düzenlenen Koro Gösterisi kapsamında emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize Teşekkür Belgelerini takdim etti.](/meb_iys_dosyalar/2023_11/28152726_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, 14 Kasım Iğdır' ın Kurtuluşu için düzenlenen Koro Gösterisi kapsamında emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize Teşekkür Belgelerini takdim etti.