IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, 15 Temmuz Şehitleri A.L 'de "Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli" ni zümre öğretmenleri ile birlikte değerlendirdi ve İstiklal Marşı Töreni'ne katılarak öğrencilerle sohbet etti.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, 15 Temmuz Şehitleri A.L 'de](/meb_iys_dosyalar/2024_05/24165224_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, 15 Temmuz Şehitleri A.L 'de "Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli" ni zümre öğretmenleri ile birlikte değerlendirdi ve İstiklal Marşı Töreni'ne katılarak öğrencilerle sohbet etti.