IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılının açılışında İnönü Ortaokulu'nda yapılan Bayrak Törenine katılarak idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılının açılışında İnönü Ortaokulu'nda yapılan Bayrak Törenine katılarak idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti.](/meb_iys_dosyalar/2023_09/11083949_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılının açılışında İnönü Ortaokulu'nda yapılan Bayrak Törenine katılarak idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti.