IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı" kapsamında düzenlenen şiir ve resim dalında dereceye giren öğrencilerimize hediyelerini takdim etti.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI,](/meb_iys_dosyalar/2022_04/26171415_DSC_0048.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı" kapsamında düzenlenen şiir ve resim dalında dereceye giren öğrencilerimize hediyelerini takdim etti.