IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, 6.Ulusal Slogan Logo ve Afiş Yarışmasında Türkiye 1. olan Mehmet Murat İşler Sosyal Bilimler Lisesi öğrencilerinden Çiğdem SADAK'a hediyesini takdim etti.

Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI,  6.Ulusal Slogan Logo ve Afiş Yarışmasında Türkiye 1. olan Mehmet Murat İşler Sosyal Bilimler Lisesi öğrencilerinden Çiğdem SADAK'a hediyesini takdim etti.

Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI,  Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından desteklenen, Türkiye İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği (İLESAM) tarafından koordine edilen Türkiye'deki Bütün Ortaokul ve Lise Öğrencileri Arasında Yapılan "Esere Saygılı, Korsana Karşıyız" 6.Ulusal Slogan Logo ve Afiş Yarışmasında Türkiye 1. olan Mehmet Murat İşler Sosyal Bilimler Lisesi öğrencilerinden Çiğdem SADAK'a hediyesini takdim etti. Başarılarından dolayı Danışman Öğretmen Sedanur KAHRAMAN'a, öğrencimiz Çiğdem SADAK'a ve okul yöneticimiz Vedat Ali Karasu'ya teşekkürlerini iletti.

 

30-05-202230-05-202230-05-202230-05-2022

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.